تحقیق و توسعهفرآيند کار واحد تحقيق و توسعه با ايده براي توليد يک محصول جديد يا افزودن ويژگي خاصي در يک محصول آغاز مي‌شود. در ابتدا براي فرآيند فرموله کردن محصولات يک فاز مطالعاتي بنيادي بر روي فرمولاسيون، مواد اوليه، اقلام بسته‌بندي، شيوه‌هاي ارزيابي کارآيي و کلينيکي محصول و غيره انجام مي‌شود. در مرحله بعد با ساخت نمونه هاي متعدد و بررسي آنها محصول منطبق با خواسته‌ها و استانداردهاي ازپيش تعريف شده بدست مي آيد.


واحد تحقيق و توسعه صنایع غذایی پارمیس با ساخت فرمول‌هاي متعدد و انجام ارزيابي‌هاي گوناگون  تعدادي نمونه با فرمول بهينه و نهايي شده که مورد تاييد متخصصين بخش قرار گرفته است به بخش تحقيق در بازار ارجاع مي‌دهد تا نظر مصرف‌ کننده‌هاي نهايي نيز جمع‌آوري شود. اين نظرات به شيوه آماري توسط بخش تحقيق در بازار تحليل شده و در تعامل با بخش تحقيق و توسعه مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد. دراين راستا سعي مي‌شود مطابق نظرات آماري مصرف‌کنندگان، اصلاحات مورد نياز بر روي فرمولاسيون انجام شود. شبيه اين عمليات براي اقلام بسته‌بندي محصول در راستاي رسيدن به بهترين کارآيي، طراحي جذاب، سهولت استفاده، پايداري، سازگاري با محصول و غيره از طريق تعامل بخش تحقيق و توسعه با واحد تدارکات صورت مي‌گيرد. با ورود محصول به بازار بخش تحقيقات همچنان به حمايت از محصول ادامه مي دهد. در اين راستا با جمع‌آوري اطلاعات تحليل شده بازخوردي در بازار، فعاليت خود را براي هرچه بهينه‌تر کردن و افزايش کيفيت محصول مطابق با نظر مشتريان متمرکز مي‌کند.

این مجموعه به عنوان شرکتی دانش بنیان و پیشرو در عرصه تولید مواد غذایی ارگانیک و همچنین به عنوان اولین تولید کننده سبزیجات آماده غنی شده در ایران توانسته موجبات رضایتمندی مشتریان خود را فراهم سازد و این تلاش علمی از نظرها دور نمانده و موجب انتخاب این مجموعه به عنوان : 
برند برتر سال 93 ، کارآفرین نمونه 94 ، برگزیده جشنواره ملی اختراعات در سال 95 ، واحد پژوهشی نمونه در سالهای 95 و 96 و همچنین واحد فناور برتر در سال 96 انتخاب شود که همه این افتخارات مدیون لطف خدواند ، اعتماد مصرف کنندگان گرامی و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت دانش بنیان بهین غذای پارمیس می باشد . برخی از محصولات دانش بنیان این مجموعه : 
1 ـ سبزی قورمه غنی شده با ویتامین A  
2 ـ سبزی قورمه غنی شده با ویتامین D 
3 ـ سبزی قورمه غنی شده با ویتامین D و A 
4 ـ سبزی قورمه غنی شده با امگا  3 و 9 
5 ـ سبزی قورمه با روغن بدون پالم 
6 ـ انواع سبزیجات آماده طبخ ( کوکو ـ پلو ـ قورمه ـ آش ـ سوپ و ... )

خدمات ما

محصولات صنایع غذایی پارمیس با برند "عموسبزی فروش" پیشتاز در محصولات تازه و سالم